30 червня 2010 р.

Підсолодили пілюлю

Найгірші прогнози справдилися і АРР Англії таки будуть скасовувати. Всі 9 Агенцій припинять своє існування до березня 2012 року. Новий уряд навіть не дотримався попередніх обіцянок залишити їх у найбільш проблемних північних регіонах Англії, де діяльність АРР має суттєвий вплив на місцеву економіку в силу невеликого розміру приватного сектору. Регіони мають самі визначитись, чи потрібні їм органи координації економічної політики на регіональному рівні (що будуть доповнювати діяльність новостворених місцевих рад підприємців) і виділити кошти на їх функціонування із бюджетів місцевих органів влади та інших організацій, а також приватного сектору. А оскільки бюджет Британії минулого тижня піддався нищівному секвестру, на таку щедрість дарма сподіватися.

Однак Уряд трохи підсолодив гірку пілюлю, пообіцявши створити Фонд регіонального зростання обсягом 1 мільярд фунтів стерлінгів. Це більш ніж у 2 рази менше річного бюджету АРР, але як то кажуть, на безриб'я і рак риба. Гроші фонду в основному будуть спрямовуватись на будівництво інфраструктури для покращення бізнес-середовища регіонів.

Проблема у тому, що уряд Британії міг би зекономити більш солідні кошти, якби перестав змінюват кожні 3-4 роки політику та інституційне середовище у сфері місцевого і регіонального уряду... 

Немає коментарів:

Дописати коментар