Про блог і автора

Регіональні Акценти - це спроба об'єднати в одному місці цікаву та корисну інформацію для професіоналів і любителів, які займаються питаннями місцевого і регіонального соціально-економічного розвитку, регіональної політики, стратегічного планування, урбаністики, інноваційного розвитку територій.

Автор ідеї та всіх постів блогу - Ольга Мрінська. Я маю академічні ступені, публікації, досвід викладання в університеті, практичний досвід у сфері врядування і розробки державної та місцевої політики соціально-економічного розвитку в Україні та Європі. Я не вважаю за необхідне перелічувати всі регалії, оскільки тут мова не про мене. Однак ви можете бути впевнені у професійному рівні та об'єктивності висвітлення інформації, оскільки я займаюся цими питаннями останні 15 років.

Я незалежний консультант із власною практикою у сфері соціально-економічної політики, місцевого розвитку та врядування в Україні, Великобританії та інших країнах ЄС. Я також є представником Асоціації Регіональних Досліджень в Україні.

Регіональні Акценти - це не інформаційна агенція, тому не варто шукати тут щоденних новин (хоча в Україні поки що і не існує жодного спеціалізованого професійного інформаційного джерела або публікації по даній тематиці...). Однак я намагаюся робити аналітичні огляди найбільш важливих подій в Україні та за кордоном. Іноді пишу про власні дослідження.

Акценти починалися як місце поширення цікавої інформації з-за кордону, однак важко втриматись від коментарів на українські події. Тому блог - це суміш новин з України та інших країн світу, де відбуваються цікаві речі у сфері моїх інтересів.

Я також регулярно публікую інформацію про нові дослідження, статті, книги, проекти, вакансії, конференції та інші заходи.

Якщо ви хочете поділитися своїми професійними новинами (конференції, публікації, проекти), то пишіть мені і я буду рада розмістити їх на Регіональних Акцентах (дивись контакти).