14 липня 2010 р.

Шукаємо молоді таланти

Цього тижня я отримала перший випуск нового видання Regional Studies Association - Regional Insights. Це журнал, який було започатковано з метою стимулювання надходження "свіжої крові" у сферу досліджень місцевого і регіонального розвитку і політики. Основна мета журналу - надати можливість опублікувати результати досліджень молодих науковців та практиків, які знаходяться на початку своєї кар'єри.

У першому журналі можна прочитати про особливості індустріальної політики Індонезії та Китаю, про співвідношення між сільським та міським плануванням у Латвії, про розкол Бельгії та багато іншого. До того ж у кожному випуску публікується стаття-практикум на певну тему. Цього разу Девід Мессі дає вам сім "підказок" як написати статтю, щоб її опублікували.

Отже, якщо у вас є на приміті талановиті магістри, аспіранти чи експерти-практики, які можуть вільно викласти свої ідеї англійською мовою (або ви самі і є таким молодим спеціалістом), рекомендуйте їм надсилати свої ідеї до редакції за такими адресами beatrix.haselsberger@tuwien.ac.at або p.benneworth@mb.utwente.nl.

Редколегія обіцяє підтримку та експертний супровід у процесі підготовки статті до публікації.

Немає коментарів:

Дописати коментар