26 листопада 2011 р.

Десять тисяч

Сьогодні Регіональні Акценти перейшли важливий психологічний рубіж - 10 тисяч відвідувань. Я не фанат абсолютних цифр, особливо коли мова іде про творчий процес. Статистика відвідувань сайту теж недосконалий інструмент, однак за останні пів року спостерігається чітка тенденція зростання інтересу до Акцентів та збільшується кількість постійних читачів. Приємно, коли твої думки та ідеї цікаві іншим людям:-)

Кінець листопада завжди досить драматичний. Професійні новини трохи відходять на другий план, оскільки на поверхню спливають більш емоційні річниці та сумні  поминальні дні. Однак насправді будь-які глобальні процеси - політичні, економічні, суспільні - завжди мають два конкретних виміри - час (хронологія) і простір (хорологія). Більшість людей цікавляться часовими вимірами і звідси наша тяга до дат і ювілеїв. Просторовий вимір не такий популярний, хоча його значення не менш важливе.

Мене завжди цікавив простір і просторові закономірності розвитку суспільства і економіки. Тому наступні 10 тисяч відвідувачів мого блогу знайдуть багато нових постів про міста, регіони і держави - про те, що вони роблять для більш інноваційного, конкурентного і стійкого розвитку, що їм вдається, а що ні, і чому.

Так що повертайтеся до Акцентів:-)

Немає коментарів:

Дописати коментар