25 травня 2010 р.

Новини з конференції RSA

Майже прямий репортаж із щорічної міжнародної конференції Асоціації Регіональних досліджень, що проходить 23-25 травня у місті Печ, Угорщина:-)

Неможливо розповісти про всі презентаці, секції та диспути у кулуарах, адже це найбільша за розміром конференція RSA - 600 делегатів. Я намагаюся відвідати найбільш цікаві заходи (відповідно до моїх інтересів), тому мої рекомендації не можуть бути об'єктивними. Теми конференції дуже різноманітні: від комунітарної політики єднання ЄС, впливу кризи на національну економіку та регіональний розвиток, до прикордонного співробітництва, розвитку туризму, старопромислових регіонів та багато інших.

Я запрошую всіх бажаючих продивитися список повних текстів презентацій адже більшість учасників конференції завантажили їх на сайт Асоціації. Звичайно не всі тексти там є (мого наприклад немає, оскільки текст не є завершеним документом), однак також можна подивитись на короткі резюме всіх виступів на конференції на цій сторінці.

Протягом найближчих днів я напишу про різні цікаві новини із життя асоціації, можливості для публікацій результатів ваших досліджень, нові заходи та інше. Так що повертайтеся!

Немає коментарів:

Дописати коментар